TRÉNINK V ROCE 2013
Začátkem roku 2013 jsem se pustil do přípravy na maraton v Praze, který se měl konat 12. 5. V lednu mě ale schvátila bronchitida jak prase (slova dnes už nebohého MUDr. Pecháčka). Tři týdny bez běhu a leden teda jenom 80km.
Začátkem roku 2013 jsem se pustil do přípravy na maraton v Praze, který se měl konat 12. 5. V lednu mě ale schvátila bronchitida jak prase (slova dnes už nebohého MUDr. Pecháčka). Tři týdny bez běhu a leden teda jenom 80km.
Měsíce leden až březen patřili přípravě na můj první „rychlý“ půlmaraton. Po debaklu v Plasích jsem si svou reputaci sportovce hodlal vylepšit. V lednu jsem dal 165km a 5,5 hodiny na běžkách, v únoru 200km a skoro 4 hodiny na rotopedu a v březnu 204km. 31. 3. jsem svůj první silniční půlmaraton dal za 1:36:29.